Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home3/maisonpe/public_html/wp-content/plugins/foobox-image-lightbox/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
اقامت‌گاه سنتی خانه پارسی – هتل خانه پارسی

اقامت گاه سنتی خانه پارسی یکی از خانه های قدیمی شهر کاشان بوده که دارای معماری قاجار و پهلوی است. این بنای قدیمی در سال ۱۳۹۵ خریداری و به مدت بیش از یک سال و نیم با کاری فشرده در دست مرمت و بازسازی قرار گرفت. هدف از این پروژه احیای یکی از بناهای بافت سنتی شهر و پذیرش گردشگران ایرانی و خارجی در آن بوده تا بدین وسیله زندگی زیبا، آرام و بدور از استرس نسل های قبل در این فضا قابل لمس باشد. با وجود مرمت این بنا، تمامی بافت قدیمی به همان شکل حفظ شده و فضایی دلنشین را برای اقامت و یا حتی صرف غذا و نوشیدنی در رستوران و یا کافه بام مجموعه فراهم آورده است. این هتل از نوروز ۱۳۹۷ خدمات رسانی به گردشگران محترم را آغاز نموده است.

خانه پارسی دارای ۱۱ باب اتاق در سه طبقه است: ۱اتاق پنج تخته لوکس ( شاه نشین با معماری چشم نواز)، ۲ اتاق چهار تخته، ۳ اتاق سه تخته و ۵ اتاق دو تخته. هتل در مجموع ظرفیت پذیرش ۳۲ نفر را دارد که این تعداد در صورت نیاز تا ۳۵ نفر نیز قابل افزایش است. لازم به ذکر است که در جهت رفاه بیشتر میهمانان گرامی برای هر اتاق سرویس بهداشتی اختصاصی تعبیه شده است.

از امکانات هتل می توان صبحانه، وای فای رایگان، سرویس بهداشتی اختصاصی، رستوران با غذاهای محلی و کافه بام با انواع نوشیدنی ها همراه با چشم اندازی زیبا به کل مجموعه را نام برد.

خانه پارسی در مرکز بافت تاریخی شهر کاشان واقع شده و فاصله بسیار کمی از بناهای تاریخی شهردارد، بنابراین میهمانان گرامی این هتل برای بازدید از بیشتر آثار تاریخی شهر نیازی به استفاده از وسیله نقلیه ندارند و این امتیازی است مهم در جهت صرفه جویی در زمان گردشگران.

از این گذشته، اقامت در فضای سنتی این هتل می تواند جوانان، نوجوانان و کودکانمان را با زندگی دلنشین قدیم آشنا کرده و تجربه ای خاطره انگیز را برای آنان فراهم آورد.

 

eassay writter servicegrammar checker online free