Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home3/maisonpe/public_html/wp-content/plugins/foobox-image-lightbox/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
تور – هتل خانه پارسی

شهر کاشان با توجه به جاذبه های طبیعی، باستانی و فرهنگی به ما این فرصت را می دهد که در تاریخ سفر کرده و با فرهنگ و آداب و رسوم نیاکان خود آشنا شویم: از تپه های سیلک هفت هزار ساله گرفته تا باغ فین، خانه های زیبای طباطبایی، بروجردی ، عباسیان و عامری ها، حمام سلطان امیر احمد و همچنین شهرهای زیبای قمصر، نیاسر و روستای برزک که به ویژه در فصل بهار پذیرای سیل عظیم گردشگران داخلی و خارجی هستند.

پس از جاذبه های فرهنگی و تاریخی، می توان طبیعت زیبا را نیز در این شهر یافت. در فاصله ۲۰ کیلومتری کاشان به کویر می رسید و می توانید از مناظر طبیعی کویری مانند دریاچه نمک، تپه های ماسه ای و همچنین از کاروانسرای عباسی بازدید کنید. شبی خاطره انگیز را در این کاروانسرا یا اطراف آن بگدرانید و بهترین استفاده را از طبیعت بکر آن ببرید.

پس از طی مسافتی ۱۰ کیلومتری در جنوب کاشان به کوه های مرتفعی می رسید که می توانید یک روز کامل و حتی ۲ روز را در طبیعت بکر و دست نخورده این کوه ها بگذرانید. همچنین شما می توانید به کوه کرکس با ارتفاع ۳۹۰۰ متری صعود یک روزه داشته باشید.

یک گردشگر ایرانی و حتی خارجی می تواند حداقل ۳ یا ۴ روز در کاشان اقامت داشته باشد که این زمان با توجه به پتاسیل گردشگری این شهر تا یک هفته هم قابل افزایش است.

تورهای ما:

تور کویر نوردی : یک روزه یا دو روزه

تور دوچرخه سواری یک روزه یا دو روزه بسته به زمان گردشگر

تور شتر سواری در کویر

تور دوچرخه سواری در کویر

تور دوچرخه سواری در شهر

تور کوه

تور گلاب گیری قمصر، نیاسر و برزک

تور دو روزه جاذبه های تاریخی و فرهنگی شهر کاشان و حومه

تور شب گردی در شهر و اطراف

تور گلاب گیری : صبح خیلی زود باید به سمت قمصر یا نیاسر حرکت کرد تا قبل از طلوع آفتاب به مقصد رسید، چون چیدن گل ها قبل از طلوع آفتاب انجام میشود.

تور کویر نوردی: پیاده روی ۴ ساعته در دل کویر و همچنین تپه های ماسه ای کویری، پیاده روی در شش ضلعی های دریاچه نمک، جزیره سرگردان؛ این کویر نوردی بسته به زمان گردشگر از یک نیم روز تا ۲ روز طول می کشد.

تور دوچرخه سواری: تور یک تا سه روزه دوچرخه سواری درروستاهای اطراف کاشان؛ برای گردشگران خارجی دوچرخه از طرف هتل تهیه می شود.

تور کوه نوردی: تمام وسایل کوه نوردی مورد نیاز به جز کفش توسط هتل تهیه می شود.

merkur casino